Merhaba arkadaşlar,
Yayıncılarımız, sunucumuzun farklı oyunculara da tanıtılmasında önemli bir yere sahipler. Sunucumuza yeni gelen oyuncularımız “Bizi nereden duydunuz?” sorusuna çoğunlukla yayınlar üzerinden görüp geldiklerini belirtiyor.
Biz de bu durumdan dolayı streamer online time hediyeleri vermeye karar verdik.

Aura yayın ekibinde bulunan arkadaşlarımızın haftada 4 gün 21.00-00.00 arasında yayın açma zorunluluğu bulunmakta. Bu duyurudan sonra yayıncılarımız bu hedefi tamamladıklarında, kendilerine yetkililerimiz tarafından 2 seçenek sunulacak. Bu seçeneklerden 1 tanesi kişinin o hafta açmış olduğu yayınlarda yaptığı içeriklere bağlı olacak. Diğeri ise Mağaza ‘da kullanılabilir %20 indirim kuponu olacak.

Örnekleri şu şekilde sıralayalım;
1) İllegal bir karakter canlandırıyorsunuz ve o hafta yayınlarınızda birçok soygun yapıp silah kaybettiniz. Yayınlarınıza içerik olması için kayıplarınızın belli bir miktarını doğrudan veya dolaylı olarak sizlere geri vereceğiz.
2) Etkinlik düzenleyen legal bir karakter canlandırıyorsunuz ve yayınınıza içerik olması için o hafta 2 adet etkinlik düzenlediniz. Etkinliklerinize yönetim ekibi olarak maddi yardımda bulunacağız.
3) Polis veya doktor bir karakter canlandırıyorsanız haftalık priminizde belirli bir oranda artış olacak.
4) Mekân sahibi bir karakter canlandırıyorsanız mekânınızın kasasına devlet tarafından yardımda bulunulacak.

Yukarıda belirttiğimiz yardımları istemezseniz 2. seçenek olarak sitemizde kullanabileceğiniz %20 indirim kuponu alabilirsiniz. Sizlerden gelen geri dönüşler ve yönetim ekibinin fikirleri ile bu seçeneği çeşitlendireceğiz. Bu sistemi geliştirmemiz için sizlerin geri dönüşleri çok önemli. Sunucu istek-öneri kanalımız üzerinden bize düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Yeni sistemin sunucumuz için daha iyi olmasını umuyoruz. Yayınlarınızın bol izlenmeli, güzel içerikli ve eğlenceli olması dileğiyle…