Bizi abur cuburlardan kurtaracak kişiler belli oldu. Burger Shot adı altında kurulan bu restoran şimdiden tüm şehrin odağını üstüne çekmiş bulunmaktadır. Burger Shot çatısı altında kurucusu Mary Jane ve yardımcıları Tekin ve Ateş bey ile beraber 3 kişi çalışıyorlar ve ekibe şu anlık yeni biri katmayı düşünmediklerini de belirttiler.

Sizlere daha detaylı bilgiler vermek amacıyla restoranı kendimiz gidip gördük. Sağ olsunlar bizi çok güzel karşıladılar, menülerinden ikram ettiler. Gerçekten de insanların bahsettikleri kadar güzel ve kaliteli, özellikle ekstra acılı tacoyu denemenizi tavsiye ederiz. Şu anlık menülerinin hamburger, taco ve sandivçten ibaret olduğunu söyleyen Mary hanım, en kısa zamanda menülerini genişleteceklerini de belirtti.

Bu arada bizim üzerimizden şehri bilgilendirmek isteyen Mary hanım, yarın açılış yapacaklarını söylediler ve bu açılışa bütün şehri beklediklerini de belirttiler. Tabi ki Aura Media ekibi olarak bizde orada olacağız, bu güzel lezzeti asla kaçırmayız.

Bu röportajın ardından girişte memur Kaan beyi yakalamışken Burger Shot hakkındaki düşüncelerini sormayı unutmadık. Kendisi etin tadını çok beğendiğini ,kendisi için en önemli olan olayın düzgün hazırlanmaz ise etin damağa yapışacağını fakat Burger Shot’ta böyle bir şey yaşamadığını ekledi. Ben Ercümend Soylu , Aura Media ekibinden hepinize iyi günler diliyorum.