Şehrimizde devlet destekli olarak her hafta düzenlenen onlarca etkinlikten sadece 1 tanesi olan Paintball, yerel halk tarafından hem çok seviliyor hem de fazla rağbet görüyor.

Artık şehirde gelenekleşmiş olan paintball etkinliği halk tarafından da rağbet görünce devlet desteklerini esirgememiş ve etkinliğin düzenlenebilmesi adına büyük desteklerde bulunmuştur. Şehirde kasabadaki havalimanında kurulan yapının içerisinde düzenlenen etkinlikte bir grup 3’er oyuncudan oluşmakta ve 2 grup karşı karşıya gelmektedir. Yapının özelliği nedeniyle 4 tane grup aynı anda oynayabilmektedir. Büyük emek ve yatırım sonucunda oluşturulan bu devasa oyun alanları işlevlerini tam anlamıyla yerine getirebilmektedir.

Oyun alanına girerken kapıda bekleyen oyun yetkilileri tarafından size gerekli teçhizatlar temin edilmektedir, bu teçhizatların amacı katılan yarışmacılara en güvenli ortamı sağlamak,bu teçhizatların listesi;

1x Paintball Silahı (ap pistol)
1x Boyaların acıtmaması adına ince yelek içeren giysi

4.kez düzenlenen Paintball Etkinliğinin şampiyon grubu kendilerini Biscolata Erkekleri olan tanıtan grup oldu, bu şampiyonluğu 2.kez kazanıyorlar. Bu adamlar gerçekten bu iş için yaratılmış !