Sunucu içerisinde size çeşitli avantajlar sağlayacak olan “Aura Pass Platinum” aboneliğinizi artık mağazadan satın alınabilirsiniz. Peki nedir bu Aura Pass Platinum ? Aura Pass’e göre farkları ve avantajları nelerdir ?

Öncelikle Aura Pass Platinum sahipleri, aynı zamanda Aura Pass özelliklerine de sahip oluyor !

Aura Pass avantajları için tıklayın !

Mevcut Aura Pass avantajlarına ek olarak :

  • Bir ay boyunca geçerli Özel Mağaza !

Özel Mağaza nedir?
Özel Mağaza, siz oyunda olsanız da olmasanız da, size saatlik olarak ek gelir sağlayacaktır. Kazancının gayet tatmin edici olmasının yanında sadece yüksek Tier Paketleri‘nden elde edilebilecek bir fırsattır.

  • Platinum sahiplerine özel günlük ödül sistemi !

Alışılmış günlük ödül sisteminde bulunan; ekmek, su, bandaj, 1,000 dolar ve maymuncuk ödüllerinden arındırıldı. Tüm bunların yerini Micro Smg, 10,000 dolar, AP Pistol & Tech-9 taslağı, Zümrüt, Pistol taslağı alıyor.

  • Aura Pass Platinum sahiplerine özel her ay 100₺ değerinde donator aracı çekilişine katılma şansı !

Aura Pass Platinum ne kadar süre geçerli ?

Aura Pass Platinum Aboneliği aylık olarak sunulmaktadır. Satın alınan ay süresi kadar geçerliliğini korur. Bu süre zarfında ölmeniz, soyulmanız, sunucuya wipe gelmesi, tutuklanmanız gibi üzerinizdeki eşyaların silindiği durumlarda Aura Pass Platinum Aboneliğiniz hiçbir şekilde zarar görmez ve geçerliliğini korumaya devam eder.

Süreniz dolduktan sonra aboneliğinizi devam ettirmek için mağazadan tekrar satın almanız gerekmektedir. Satın alınmaması halinde Aura Pass Platinum Aboneliğinin sunduğu fırsatlar geçerliliğini yitirecek olup, daha önceden size sunduğu özel plaka ve özel telefon numarası fırsatları hesabınızdan silinecektir.

Mağazamıza gidip Aura Pass Platinum Aboneliğinizi hemen başlatmak için tıklayın !