Sunucu içerisinde size çeşitli avantajlar sağlayacak olan “Aura Pass” aboneliğinizi artık mağazadan satın alınabilirsiniz. Peki nedir bu Aura Pass ?

  • Aura Pass aboneliği, sunucu içerisinde size belli özel avantajlar sağlıyor. Örnek vermek gerekirse; meslek kotaları dolduğu zaman, sizi bu durumdan muaf kılıyor. Bu sayede hiçbir kısıtlamadan etkilenmeden para kazanmaya devam edebiliyorsunuz.
  • Aura Pass’e sahip olmanız halinde sunucumuzda bulunan günlük ödül sisteminden faydalanabilirsiniz.
  • Size sağladığı %50 Vergi muafiyeti sayesinde malvarlığınız üzerinden ödediğiniz vergiler düşüyor ve paranız cebinizde kalıyor.
  • 7 Haneli özel plaka ile plakanızı “MUSDO 01” şeklinde yapabilirsiniz. Bu sadece Aura Pass Aboneliği ile size sunduğumuz bir özellik olup, farklı bir şekilde elde edilebilmesi mümkün değildir. (Ayda 1 kez değiştirebilme fırsatı ile)
  • Discord sunucumuzda size özel “Aura Pass” permi açılır ve bu perme dahil edilirsiniz.
  • Yine ayda 1 defa değiştirebilme şartı ile telefon numaranızı kendiniz seçebilirsiniz.
  • Rol esnasında sadece Aura Pass Abonelerine özel kaykay ile haritada eğlenceli bir şekilde gezebilir, rollerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Aura Pass ne kadar süre geçerli ?

Aura Pass Aboneliği aylık olarak sunulmaktadır. Satın alınan ay süresi kadar geçerliliğini korur. Bu süre zarfında ölmeniz, soyulmanız, sunucuya wipe gelmesi, tutuklanmanız gibi üzerinizdeki eşyaların silindiği durumlarda Aura Pass Aboneliğiniz hiçbir şekilde zarar görmez ve geçerliliğini korumaya devam eder.

Süreniz dolduktan sonra aboneliğinizi devam ettirmek için mağazadan tekrar satın almanız gerekmektedir. Satın alınmaması halinde Aura Pass Aboneliğinin sunduğu fırsatlar geçerliliğini yitirecek olup, daha önceden size sunduğu özel plaka ve özel telefon numarası fırsatları hesabınızdan silinecektir.

Mağazamıza gidip Aura Pass Aboneliğinizi hemen başlatmak için tıklayın !